دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧ توضیح: این مرکز هیچ گونه فعالیتی در زمینه اعزام دانشجو یا مهاجرت نداشته و ندارد.

خانه آیلتس آفرینش - AFARINESH IELTS House

خانه | آزمون تعيين سطح | برنامه كلاسها | آزمونهاي آزمايشي | پرتال آموزش | دوره مجازی | تصحیح Writing | دانلود | ویدئو | فروشگاه | ورود اخبار

Afarinesh IELTS House

صفحه اصلي > اخبار آفرینش 

دسترسی سریع

عضویت در آفرینش

عضویت در آفرینش

تور مجازی آفرینش

گروه فیسبوک آفرینش

کارگاه های مجازی آفرینش

تجربیات IELTS

اخبار و اطلاعات مهاجرتی

اخبار > 10 تصور غلط از نحوه گزینش در برنامه مهاجرتی نیروهای متخصص فدرال سال 2015 کانادا (Express Entry)


  چاپ        ارسال به دوست

10 تصور غلط از نحوه گزینش در برنامه مهاجرتی نیروهای متخصص فدرال سال 2015 کانادا (Express Entry)

تصور غلط اول: هر فردی با هر شرایطی می تواند برای این برنامه اقدام کرده و کاندید شود.
حقیقت: فقط افرادی می توانند برای این برنامه اقدام کرده و کاندید شوند که با توجه به فاكتورهاي سال 2014، در برنامه مهاجرتي نيروهاي متخصص فدرال كانادا، واجد شرایط باشند. (بدون شرط محدوديت شغلي)

تصور غلط دوم: برای اقدام از طریق Express Entry داشتن پیشنهاد کار (Job Offer) از یک کارفرمای کانادایی الزامی می باشد.
حقیقت: داشتن پیشنهاد کار به هیچ عنوان الزامی نمی باشد؛ اما با توجه به اینکه داشتن پیشنهاد کار از یک کارفرمای کانادایی در سیستم امتیازبندی CRS این برنامه 600 امتیاز دارد، می تواند باعث شود که متقاضی از رقبای خود پیشی بگیرد.

تصور غلط سوم: Express Entry تنها راه مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی اقتصادی کانادا است.
حقیقت: این برنامه، مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های مهاجرتی اقتصادی کانادا را تسریع می کند ولی استان های کانادا همچنان این اجازه را دارند که خارج از این برنامه، نیروهای متخصص را جذب نمایند؛ استان کبک از جمله این استان ها می باشد. اما استان هایی مانند نوااسکوشیا اعلام کرده اند که تحت برنامه Express Entry نیروهای متخصص مورد نیاز خود را با منتخب کردن آنها، جذب می کنند. لازم به ذکر بوده که منتخب شدن از یک استان در سیستم امتیازبندیExpress Entry همانند داشتن پیشنهاد کار الزامی نبوده ولی ارزشمند بوده و 600 امتیاز دارد.

تصور غلط چهارم: فقط افرادی می توانند در این برنامه کاندید شوند که در لیست مشاغل برنامه مهاجرتی نیروهای متخصص فدرال سال 2014، سابقه کار داشته باشند.
حقیقت: به هیچ عنوان برنامه Express Entry به مشاغلی خاص محدود نمی شود. متقاضی صرفا باید نشان دهد که در یک رشته تخصصی، حداقل یک سال سابقه کار دارد.

تصور غلط پنجم: در مرحله کاندید شدن (مرحله اول) نیازی به ارائه مدرک زبان نمی باشد.
حقیقت: جهت کاندید شدن، متقاضی باید حتما مدرک زبان را ارائه نماید. بنابراین متقاضی برای اینکه بتواند در اولویت قرار بگیرد، باید مدرک زبان را سریع تر تهیه نماید.

تصور غلط ششم: زمانی که فرد کاندید شده دعوت می شود که برای اخذ اقامت دائم کانادا مدارکی را ارسال نماید، محدودیت زمانی وجود ندارد.
حقیقت: از زمانی که متقاضی کاندید شده، دعوت می شود برای مرحله دوم (اخذ اقامت دائم) مدارکی را ارسال نماید، 60 روز زمان دارد. بنابراین متقاضیان باید از ابتدای کار به فکر جمع آوری مدارکی مانند سابقه کار باشند.

تصور غلط هفتم: در آینده، در سیستم امتیازبندی CRS برنامهExpress Entry حداقل امتیازی در نظر گرفته خواهد شد؛ به عبارت بهتر متقاضی خواهد فهمید که باید حداقل چه امتیازی را در برنامه Express Entry کسب نماید. 
حقیقت: به هیچ عنوان حداقل امتیازی برای واجد شرایط شدن در این برنامه تعریف نشده و نخواهد شد و متقاضیان از وضعیت خود در بین سایر رقبا آگاه نمی شوند.

تصور غلط هشتم: بعد از آنکه متقاضی پروفایل خود را در برنامه Express Entry به صورت online ایجاد کرد، به هیچ عنوان نمی تواند اطلاعات وارد شده را تغییر دهد.
حقیقت: متقاضیان در هر زمانی می توانند اطلاعات و سوابق خود در پروفایل شخصی Express Entry را به صورت online به روز نمایند. حتی از سوی اداره مهاجرت کانادا به شدت تاکید شده است که افراد با کسب مدارک تحصیلی بالاتر، نمرات زبان مطلوب تر و حتی اخذ پیشنهاد کار، پروفایل خود را به روز کنند تا در رقابت از رقبا عقب نیفتند. البته لازم به ذکر بوده که فقط برای 12 ماه امکان ویرایش سوابق بوده و بعد از گذشت این زمان، متقاضی باید پروفایل جدیدی را ایجاد نماید.

تصور غلط نهم: متقاضیان در زمانی که می خواهند پروفایل خود را به صورت online ایجاد نمایند، می توانند اطلاعات و سوابق اشتباهی ارائه نمایند و حتی دروغ بگویند؛ چون مدارکی ارسال نمی شود!!
حقیقت: اظهار هر دروغی، پنهان کردن هر سابقه ای و ... در زمان ایجاد پروفایل به صورت online همگی توسط اداره مهاجرت و شهروندی کانادا در زمانی که از متقاضی مدارکی مرتبط با ادعاهای ذکر شده در پروفایل درخواست می شود، شناسایی شده و برای فرد متقاضی گران تمام می شود؛ به عنوان مثال متقاضی نمی تواند برای 5 سال برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست جديدی ارسال نماید.

تصور غلط دهم: Express Entry پروسه بسیار راحت و کم دردسری بوده و مانند گذشته نیازی ندارد که متقاضی مدارک زیادی را به اداره مهاجرت کانادا ارسال نماید.
حقیقت: دولت کانادا اعلام کرده است که در این برنامه، به طور دقیق تری نسبت به گذشته، متقاضیان را مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد. همچنین، اداره مهاجرت کانادا تذکر داده است که مدارک ارسالی باید نسبت به گذشته از استانداردهای بالاتری برخوردار باشند.
این که اعلام شده است پروسه زمانی Express Entry  ماه6 است، نباید این گونه برداشت شود که اداره مهاجرت کانادا مانند گذشته سخت گیری نمی کند.   

متقاضیان عزیز باید توجه داشته باشند که از تصورات غلط باید فاصله گرفته و با توجه به حقایق برای این برنامه خود را آماده نمایند.


١٢:٥٧ - 1393/10/09    /    شماره : ٩٧٥٨    /    تعداد نمایش : ٧٤٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

دوره های آموزشی آزمون منابع آموزشی اطلاعات مهاجرتی امکانات آفرینش ارتباط با آفرینش
  ◦ خانه   ◦ رزرو آزمون تعیین سطح   ◦ پرتال آموزش   ◦ صفحه اصلی مهاجرت   ◦ تصحیح Writing   ◦ نشانی و شماره تماس
  ◦ جدول زمانبندی کلاسها   ◦ درباره آزمون آزمایشی   ◦ دانلود Ebook   ◦ آرشیو اخبار مهاجرت   ◦ تور بازدید مجازی   ◦ پشتیبانی آنلاین
  ◦ کلاسهای خصوصی   ◦ راهنمای آزمون آزمایشی   ◦ دانلود نمونه Writing   ◦ کانادا   ◦ فروم (انجمنهای گفتگو)   ◦ شماره حساب بانکی
  ◦ دوره Fundamental   ◦ نتایج آزمونهای آزمایشی   ◦ دانلود منابع آزمون IELTS   ◦ آمریکا   ◦ گالری شعبه جام جم   ◦ گروه فیسبوک آفرینش
  ◦ دوره های Premium   ◦ زمانبندی مصاحبه آزمون آزمایشی   ◦ دانلود فایلهای مفید IELTS   ◦ آلمان   ◦ گالری عکس آفرینش   ◦ آموزش سازمانی
  ◦ کارگاه مجازی IELTS   ◦ زمانبندی تصحیح اوراق Writing   ◦ دانلود نمونه فرمهای IELTS   ◦ استرالیا   ◦ فروشگاه آنلاین آفرینش   ◦ اساتید آفرینش
  ◦ راهنمای کارگاه مجازی   ◦ کارگاه حل تشریحی آزمون   ◦ دانلود کلیپ های آموزشی   ◦ سوئد   ◦ کارنامه IELTS زبان آموزان   ◦ درخواست نمایندگی
  ◦ ثبت نام کارگاه مجازی   ◦ کلید آزمونهای آزمایشی   ◦ دانلود کلاسهای مجازی   ◦ ایتالیا   ◦ سازمانهای طرف قرارداد   ◦ ثبت شکایات
  ◦ لینک صفحه ورودی کارگاه   ◦ آزمونهای پایان ترم   ◦ بانک سئوالات Speaking   ◦ اروپا   ◦ عضویت در سایت   ◦ سئوالات متداول
      ◦ راهنمای IELTS رسمی   ◦ آسیا   ◦ جستجو در سایت  
        ◦ آمریکای جنوبی   ◦ نقشه سایت  

 

ISO جلب رضایت مشتری ISO خط مشی آموزشی ISO مدیریت کیفیت ISO مدیریت کیفیت

   
 
   "تنها برگزیده و مقام اول" کنفرانس برند و آموزش در حوزه تخصصی IELTS

نشاني شعبه جردن: تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از ناهید، بلوار گل آذین، پلاک 27 - پیامک: 10000700 - تلفن: 28318 (021)

نشاني شعبه میرداماد: تهران، بلوار میرداماد (زیر پل)، سمت سازمان ثبت شرکتها، خیابان البرز، کوچه قبادیان، پلاك 24 - تلفن: 22911210 (021)

واحد جهانی مشاوره و ثبت نام دوره های برون مرزی Virtual IELTS آفرینش (لندن - انگلستان) - تلفن: 442031297597+

Copyright © 2007-2014 www.ielts-house.com. All rights reserved. استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است